Sesje kobiece Warszawa

Umów się z nami na sesje

Kadr na kobiety Monika
Monika

Prywatnie jesteśmy parą a zawodowo pomagamy pokazać siłę kobiecą.

Daniel o Monice:

Monika to ta ładniejsza część teamu 🙂 Pomaga podkreślić urodę każdej kobiety i jest w tym perfekcyjna, a przy okazji można z nią pogadać. Swoje umiejętności szlifuje tak często jak to tylko jest możliwe, bo make up to jej konik. Szkoliła się u najlepszych w Polce m.in. u Daniela Sobieśniewskiego mistrza blendowania, Kasi Zaręby makijażystki gwiazd i wielu innych. Po makijażu zakręci eleganckie, subtelne loki na każdych włosach dzięki czemu poczujesz się atrakcyjna jak gwiazda filmowa. Jest obecna w trakcie sesji i jeśli będzie potrzeba poprawek to w mgnieniu oka to zrobi.

Monika o Danielu:

Daniel jest świetnym fotograf i retuszerem, który światłem podkreśla atuty a cieniem maskuje niedoskonałości.
W każdej kobiecie szuka tego co należy pokazać aby poczuła się pewna siebie i silna, bo każda z Was ma to coś, co ją wyróżnia od innych.

„Czyż nie tym jest właśnie kobieta: magicznym połączeniem różnic”
Phyllis Christine Cast

Kadr na kobiety Daniel
Daniel

Daniel o sobie:

Kilka lat temu byłem na wspaniałych warsztatach fotograficznych, które zapadły mi głęboko w pamięć. Pan Tomasz Tomaszewski, bo o nim właśnie mowa jest autorytetem dla wielu fotografów a jego prace są cenione na całym świecie. Dopiero od momentu tych właśnie warsztatów zrozumiałem czym różni się zdjęcie od fotografii. Otóż zdjęcia może wykonać każdy chociażby telefonem a fotografią jest obraz o którym można opowiadać i każdy z obserwatorów może dostrzec inny przekaz.

Z fotografią związany jestem od wielu lat. Reportaże fotograficzne, sesje zdjęciowe to czysta przyjemność.

Pod marką KADR NA KOBIETY postanowiliśmy wspólnie z Moniką połączyć nasze umiejętności aby pokazać jak bardzo jesteście piękne i wyjątkowe, a przede wszystkim silne!