Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Zapraszamy do działu Pytania i odpowiedzi, aby lepiej przygotować się do sesji zdjęciowej.

1. Ile czasu trwa sesja?

Sesja trwa od 2 do 3 godzin w zależności od wybranego pakietu. Dodatkowo potrzebny jest jeszcze czas na makijaż oraz fryzurę około 2 godzin.

2. Jakie ubrania zabrać ze sobą?

Jedną z zasad jest to aby ubrania nie posiadały wzorów oraz napisów, natomiast szczegóły otrzymasz w naszym poradniku.

3. Nigdy nie pozowałam i nie wiem czy będę umiała pozować?

Bardzo lubimy, gdy przychodzą do nas kobiety, które nigdy nie miały jeszcze sesji zdjęciowej ponieważ efekt „WOW” po sesji będzie jeszcze bardziej spektakularny 🙂 Podpowiemy jakie ustawienie/ułożenie będzie idealne aby zdjęcia wyszły pięknie a resztą zajmiemy się my.

4. Czy zdjęcia będą udostępniane publicznie?

Bardzo cieszymy się, gdy możemy pochwalić się naszą pracą natomiast jeśli nie wyrazisz zgody na publikację to zdjęcia pozostaną tylko dla Ciebie.

5. Czy sama mogę wybrać zdjęcia do obróbki?

Oczywiście sama decydujesz które zdjęcia będą obrobione.

6. Co jest retuszowane na zdjęciach?

Staramy się aby nie przesadzić z obróbką i nie zmieniamy rysów twarzy natomiast jeśli masz życzenie aby delikatnie wymodelować ciało to oczywiście zrobimy to. Dużą uwagę przywiązujemy aby kolor skóry był jednolity i przyjemny w odbiorze dla oka. Retuszujemy niedoskonałości skóry, które są widoczne na zdjęciu.

7. Czy mogę na sesję przyjść z koleżanką lub partnerem?

Na sesję zapraszamy tylko osoby które w niej uczestniczą, ponieważ chcemy w 100% przeznaczyć nasz czas dla Ciebie.

8. Jak się przygotować do sesji?

Na dział pytania i odpowiedzi jest tylko wstępem do przygotowań, szczegółowy poradnik otrzymasz od nas po wybraniu terminu sesji. W dniu sesji załóż luźną bieliznę aby nie pozostawiać śladów na ciele jeśli części ciała będą odkryte.

9. Ile zdjęć obrobionych dostanę i czy otrzymam wszystkie zdjęcia nieobrobione?

Zależnie od wybranego pakietu otrzymasz od 10 do 20 starannie obrobionych zdjęć. Do każdego pakietu możesz dokupić większą liczbę zdjęć jeśli spodobają się Tobie. Zdjęć surowych nie udostępniamy ponieważ tak w dobrej restauracji liczy się efekt finalny a nie półprodukty.

10. Z jakim wyprzedzeniem i w jaki sposób należy zarezerwować termin sesji?

Zwykle na 2-3 tygodnie wcześniej należy zaplanować termin sesji kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub przez nasze social media.

11. Co otrzymam finalnie po sesji?

Po sesji otrzymasz pięknie obrobione zdjęcia na papierze fotograficznym w dużym formacie 20×30 cm w formie perfekcyjnie usztywnionych odbitek lub odbitek w eleganckich czarnych ramkach tzw. passe-partout w zależności od Twojego wyboru. Plus zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości wersji elektronicznej.

12. Czy jest możliwość wykupienia sesji na prezent?

Oczywiście tak i na taką okoliczność przygotowujemy spersonalizowane fizyczne vouchery prezentowe idealne do wręczenia z okazji np.: urodzin.

13. Dla kogo przeznaczona jest sesja?

Dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Bardzo często kobiety decydują się na sesje z okazji swoich urodzin lub ważnej rocznicy.

14. Po jakim czasie otrzymam zdjęcia?

Od momentu Twojego wyboru zdjęcia będą gotowe w ciągu 2-3 tygodni. Czas potrzebny jest nie tylko na obróbkę ale i na zamówienie materiałów.

15. Kto jest obecny podczas sesji?

Podczas sesji obecna jesteś Ty jako nasza bohaterka, fotograf Daniel oraz makijażystka Monika, która na Twoje życzenie chętnie pomoże i doradzi .

16. W jakich godzinach wykonujecie sesje?

Sesje wykonujemy od poniedziałku do piątku i zwykle zaczynamy w godzinach porannych / przedpołudniowych.

17. Czy jest możliwość zmiany zarezerwowanego terminu?

Oczywiście rozumiemy sytuacje losowe i jest możliwość przełożenia terminu sesji jeden raz.

18. Czy przed sesją spotykamy się aby omówić szczegóły?

Przed sesją jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie, otrzymasz od nas poradnik w jaki sposób przygotować się do sesji oraz jakie ubrania ze sobą zabrać. Jeśli będziesz chciała porozmawiać z nami na żywo to chętnie spotkamy się z Tobą w jakieś kawiarni w na terenie Warszawy. Kończymy pytania i odpowiedzi.